fbpx

האקדמיה

ליישום מוח מדויק
קורסים דיגיטליים יישומיים

ברוכים הבאים לעמוד האקדמיה. האקדמיה הבינלאומית ׳מוח מדויק׳ הוקמה על ידי שירלי פולק בשנת 2000.
מטרת האקדמיה היא להעניק לכם כלים פרקטיים לדיוק קווי המחשבה שלכם לשימוש מיידי בשטח וללמד אתכם כיצד לחשוב ולא רק מה לחשוב.
בעמוד זה תמצאו מגוון רחב של קורסים דיגיטליים אשר נבחרו בקפידה ובהתאמה לאתגרים והתמודדויות שונות, שאנו נתקלים בהם בחיים.
כל קורס מלווה במאמר מוח דיגיטלי, סרטון אישי משירלי, ותרגילי מוח המותאמים לנושא הנבחר.
באקדמיה תמצאו גם את ׳יסודות שפת מוח מדויק׳ – בעזרתם תלמדו כיצד לזהות שיחות לא משרתות שמתנהלות לכם בראש – כאלו שמעקבות אתכם, מבלבלות, יוצרות עומס ואנרגיות נמוכות.
ותלמדו להחליפן לשיחות משרתות – כאלו שיניעו אתכם לפעולה, יצרו עבורכם בהירות בבחירות ופעולות שלכם, ישחררו את הראש ממחשבות חוזרות אשר לא מועילות לכם ויפיקו עבורכם תוצאות מדויקות יותר.

מה שנותר לכם לעשות כעת זה קודם כל להתרגש 😊
אתם בחרתם לדייק ולשפר את חייכם ובעזרת הקורסים המוצעים לכם כאן תוכלו להתחיל במיידית, ממקום ישיבה הנוח לכם ובזמנכם החופשי.

שירלי ממליצה לכם להכין דפים וכליי כתיבה מולכם, ואם ורכשתם עותק מספרה ׳מוח מדויק׳ אז הניחו אותו מולכם בנוסף.

לרכישת הספר 'מוח מדויק'

בחרו את הקורס המותאם לצרכים שלכם והתחילו לצפות ולשחק עם קווי המחשבה החדשים בשטח.

מאמר-למקורות-הפחד-–-1b

2 מקורות לפחד

5/5
בקורס זה תקבלו כלים פרקטים וקווי מחשבה מעשיים כיצד לא להילחם בפחד. לא תצטרכו לדחות אותו הצידה אלא לחזק את המקומות בהם אתם נוטים ליפול אליו. תלמדו כיצד להחליף שיחות בראש מהאו..
ללמו5ד-–-6

צריכים לעשות משהו, עשו אותו כעת

5/5
דחיינות? ניתן לשלוט בה, למנוע ממנה לקחת פיקוד על חייכם ולהפוך אותה לנחלת העבר. לדחיינות יש סיבות רבות; אי ידיעה על הנדרש לבצע, חוסר בטחון בביצוע המשימה, ניהול זמן לא משרת, ש..
חיפוש-–-2

לומר כן לעצמנו

5/5
ב״כן״ יש כוח, חופש, גילוי עצמי, פתיחת דלתות, הזדמנויות חדשות, חוויות, למידה עצמית/סביבתית. אז אם אתם מאלה שפעם אמרו ״כן״ ועברו ל״לא״, אם תמיד רציתם ולא העזתם, הקורס הזה עבו..
ללמו5ד-–-5

אתם לא יכולים לעשות את שבוע הבא

5/5
כשחושבים יותר מדי קדימה אז המוח לא יכול לחשוב את הכאן והעכשיו. זו הדרך הבטוחה ליצור תסכול וחוסר סיפוק יום יומי, לחץ, חוסר מיצוי עצמי, דחיינות וכד׳.
ללמו5ד-–-4

השינוי מתרחש כאשר לא נרגיש בנוח

5/5
לא צריך תמיד לצאת מאזורי נוחות גדולים והיסטרים מידי! גם הפעולות הקטנות שלנו ביום יום, אלו שמהם אנו נמנעים בדרך כלל, יכולות להוציא אותנו מאזור נוחו..
ללמו5ד-–-6

השיחות הפנימיות לא משרתות אותי

5/5
יש לנו בראש כ 70 אלף שיחות ביום (24/7)! זו עובדה ולא בעיה. צריך ללמוד לחיות עם זה השיחות שיש לנו בראש חלקן יוצרות עבורינו תוצאות משרתות וחלקן לא. יש בנו את היכולת לזהות איז..
הספר שישמש אתכם כמפת תמרורים לחיים
120 מאמרי מוח תרגילים וכלים פרקטיים לתוצאות מידיות.
לרכישת הספר
בעלי עסק וחברות
באיזו שפה אתם מדברים בעסק? אנחנו מדברים ׳שפת מוח מדויק׳
מוח לעסקים
ייעוץ מוחי חינמי
כלים פרקטיים לשליטה ושימוש מדויק במוח באופן מיידי.
למידע נוסף
שקופית קודמת
שקופית הבאה
ללמו5ד-–-8

דכאון כתרדמת מוח

5/5
כשאתם ישובים על הספה או שכובים במיטה בזמן שאתם אמורים לעשות דברים – אתם מרוצים מעצמכם? אם אתם רוצים ללמוד להימנע מלהיכנס לדכאונות ולשלוט באורך הזמן שלהם כדאי שתמצאו קודם לכן..
ללמוד (1)

ללמוד מאלה שאנו לא רוצים להידמות אליהם

5/5
תמיד אומרים ״אני רוצה ללמוד איך אתה עושה את זה״, רוצים ללמוד מאלה שיש להם את מה שאנו רוצים; יותר כסף, יכולת בישול מטריפה, גוף פיצוץ, חוש הורי, זמן לקרוא וכדו׳. ללמוד מאלה שי..
ללמו5ד-–-2 (1)

להפסיק להימנע ולהניח הנחות

5/5
איסוף נתונים שגוי, מטעה אנשים  שחיים מתוך הסקת מסקנות והנחת הנחות – על מה שאמרו להם, על מה שהם ראו, ממה שהם חשבו על סיטואציה/אדם. ברגע שאתם מסיקים ומניחים, אתם מפספסים הזדמנ..
12

עובדות מול בעיות

5/5
לחיות סביב בעיות זה כמו לנסות לזוז קדימה כשרגל אחת מושכת אחורה, כאילו אתם עושים שני צעדים קדימה וצעד אחורה, בקיצור תקועים. למדו כיצד לעבור לעובדות ואז תוכלו לפתור מצבים שתוק..
חיפוש-–-3

חרדות

5/5
חרדה זו מילה מאד כללית, גדולה ולרוב נאמרת ללא פרופורציה למציאות. למדו כיצד להבין האם באמת אתם סובלים מחרדות? באיזו עוצמה החרדה שלכם וכיצד ניתן לאזן אותה.
חיפוש

הפסיקו לחפש את התוצאות הסופיות

5/5
בקורס זה תבינו למה לחיות כך לא משרת אתכם, כיצד כשאתם מפוקסים על התוצאות הסופיות אתם מאבדים נתונים חשובים בדרך, נתונים שיכולים להקל עליכם ולקדם אתכם.

מיני קורס במתנה

לקבלת הקורס במתנה, השאירו את הפרטים הבאים:

קבעו שיחת יעוץ ללא עלות

דילוג לתוכן