מוח מדויק

מה אמרתי לעצמי ומה יצא לי מזה

מוח מדויק

מה אמרתי לעצמי ומה יצא לי מזה

אם אתם בדיוק בשלב של חיפוש תשובות, רצון לשינוי וחידוש, מוכנות לעתיד מדויק יותר. אבל, אתם עסוקים ולא מוצאים זמן למפגשים אישיים ולא יכולים או מעוניינים במפגש אישי עם שירלי. 

אם אתם חושבים כל הזמן, מתמודדים עם החיים, רוצים הכי טוב לעצמכם אבל לא תמיד יודעים כיצד...

אז הספר הזה בדיוק בשבילכם!

הוא יספק לכם ליווי חיצוני, יכוון ויחזק אתכם בעשייה היום יומית לשיפור ודיוק החיים שלכם. 

הספר קל לקריאה, עשיר במאמרי מוח, משחקי מוח, כלים לדיוק המחשבה, מניע ומהנה. 

מטרת הספר

מוזמנים להשתמש בו בכל רגע שאתם ״נתקעים״ בראש, בכל רגע ששיחה פנימית לא מפיקה עבורכם תוצאה מדויקת, בכל פעם שאתם זקוקים להכוונה ומיקוד בחיים.

כיצד להשתמש בספר

כל "מאמר" עומד בפני עצמו. אין צורך לקרוא את הספר מההתחלה לסוף; אתם יכולים לבחור אילו "מאמרים" לקרוא, בהתאם לצורך שלכם באותו רגע, באותו יום ובאותה תקופה בחייכם. לצד ה"מאמרים" תמצאו ציטוטים ששירלי אוהבת, הארות שונות או קריקטורות הקשורות ל"מאמר", וכמובן, מוזמנים "להוציא הכול החוצה" ולכתוב את השיחות הפנימיות שלכם במקביל, כדי לבחון, לשנות ולדייק אותן

מה תרוויחו מקריאת הספר

קודם כל ההבנה שיש בידכם את האפשרות לשנות ולשלוט בשיחות הפנימיות שלכם. ויכולת לשחק עם המוח ולהחליף שיחות פנימיות שלא משרתות אתכם ולהחליפן בשיחות חדשות שיעזרו לכם ליצור את החיים שאתם באמת רוצים (באישי והעסקי) תוך כדי איזון בין רגשות לפעולות ולתוצאות באופן מדויק.

ספר ׳מוח מדויק׳ לעסקים

היכולת להפנים, ליישם ולשכפל שפה חדשה במוח מותנת בהתמדה ומשחק בשטח עם קווי מחשבה מדויקים יותר לעסקים.

בעזרת הספר ׳מוח מדויק׳ יוכל כל עובד ומנהל לדייק, תוך כדי הליכה, את קווי המחשבה שלו בנושאים רבים בחיים העסקים והפרטיים מתוך מטרה לשמור על איזון ותנועה.

מוזמנים להסתכל בספר כמפת תמרורים למוח בעזרתה יוכלו עובדי החברה לדבר באותה השפה, להסתכל לאותם כיוונים ולהבין את האחר.

הספר יקנה תשובות פשוטות עם כלים פרקטיים בשטח לכל שאלה, תקיעות, התמודדות ורצון לשיפור בהתנהלות החברה.

ניתן לרכוש את הספר בכמויות לא מוגבלות, לעובדים וללקוחות.

ספר מצויין כמתנה לחגים, לסוף שנת עבודה, כהוקרה לעובדים, ימי הולדת וכד׳.

מוזמנים להנות ולהניע את העסק שלכם לעתיד מדויק יותר בעזרת הספר ושרותי מוח נוספים לעסקים

צביקה דויטש
אורי - לוס אנג'לס
ליאור שפילשר
ליאור
woman12-400px
שירלי מהממת, אנרגיות מטורפות. מנתחת ומטפלת בכל מצב ומחשבה בצורה ברורה, יעילה, מדויקת ו...גם מהנה. תודה יקרה שלא ויתרת ולחצת עד שהגעתי ל"תוצאות משרתות'. ממליצה על הסדנה וגם על פגישות תחזוקה אחד על אחד.
סימונה לוי
חברת הלקוח ותפקיד
unnamed
אחת מפתחות המוח הטובות שיש אם לא הטובה.
נותנת כלים מעשיים, יומיומיים שעוזרים פלאים לחיי היום יום. ממליצה בחום!!!!
ג׳אן בלונים
חברת הלקוח ותפקיד
woman5-400px
מה שמייחד את שירלי זו ההכוונה שנתחיל לעשות לא רק מה שנכון לנו אלא לרדת עמוק יותר ולעשות מה שמדוייק לנו. אם נמשיך לעשות רק מה שנכון לא נפסיק. אם נתחיל יותר לזקק ולדייק אולי לא נעשה שוב עוד מאותו דבר . הדיוק יקדם אותנו. לאחר שעברתי אצל שירלי סדנה אני אומרת ועושה דברים באופן יותר מדויק ולא רק נכון.
רויטל פנקיבסקי
חברת הלקוח ותפקיד
woman1-400px
את שירלי התחלתי לראות כל פעם בקטנה בפייסבוק. התחלתי לקרוא את הפוסטים ולאט לאט התחלתי להבין שהיא היחידה שיכולה להפוך לי את המוח.
כל מפגש איתה טלטל והכניס בי אנרגיות מטורפות במשך יומיים שלושה אחרייץ היא יודעת לגעת בנקודות הנכונות ולהוביל את המוח להיות מדוייק.
אשה מדהימה ואמיתית.
אורלי ישראל
חברת הלקוח ותפקיד
woman7-400px
הלמידה והליווי של שירלי עוזרים לי להגיע למטרות שאני מציבה לעצמי ולטפל בהן תוך כדי תהליך מובנה ששירלי לימדה אותי שמביא אותי לתוצאה הרצויה. ההגעה למטרה ולתוצאה הרצויה משחררת אותי מזלילת אנרגיות שהיו אצלי קודם ועם הציוד החדש שקיבלתי אני משוחררת ופנויה להתעסק בדברים שאני כן מעוניינת לעסוק בהם, מה שמקודם לא התפניתי אליהם .כיף גדול להשתחרר מדברים כובלים וללמוד לצאת מהם ובטח בליווי של שירלי שעושה את זה בחכמה ובאהבה ומובילה אותי בדיוק לאן שביקשתי ממנה לעזור לי להגיע.
רוית בן דוד
חברת הלקוח ותפקיד