fbpx

מוח מדויק

מה אמרתי לעצמי ומה יצא לי מזה

מוח מדויק

מה אמרתי לעצמי ומה יצא לי מזה

ספר מדהים וייחודי לחיזוק שרירי המוח.

אנו חושבים כל הזמן, מתמודדים עם החיים, רוצים הכי טוב לעצמינו ולא תמיד יודעים כיצד…

לכן ספר זה הוא מתנה מדויקת עבורכם 🧠

הספר קל לקריאה, עשיר במאמרי מוח לשימוש יומיומי, משחקי מוח, כלים לדיוק קווי המחשבה, מניע לפעולה ומהנה.

אם אתם בדיוק בשלב של חיפוש תשובות, רצון לשינוי וחידוש, מוכנות לעתיד מדויק יותר. אבל, אתם עסוקים מדי ולא מוצאים זמן למפגשים אישיים או לקורסים הדיגיטליים. 

אז הספר הזה בדיוק בשבילכם 🧠

מטרת הספר

מוזמנים להשתמש בו בכל רגע שאתם ״נתקעים״ בראש, בכל רגע ששיחה פנימית לא מפיקה עבורכם תוצאה מדויקת, בכל פעם שאתם זקוקים להכוונה ומיקוד בחיים.

כיצד להשתמש בספר

כל "מאמר" עומד בפני עצמו. אין צורך לקרוא את הספר מההתחלה לסוף; אתם יכולים לבחור אילו "מאמרים" לקרוא, בהתאם לצורך שלכם באותו רגע, באותו יום ובאותה תקופה בחייכם. לצד ה"מאמרים" תמצאו ציטוטים ששירלי אוהבת, הארות שונות או קריקטורות הקשורות ל"מאמר", וכמובן, מוזמנים "להוציא הכול החוצה" ולכתוב את השיחות הפנימיות שלכם במקביל, כדי לבחון, לשנות ולדייק אותן

מה תרוויחו מקריאת הספר

קודם כל ההבנה שיש בידכם את האפשרות לשנות ולשלוט בשיחות הפנימיות שלכם. ויכולת לשחק עם המוח ולהחליף שיחות פנימיות שלא משרתות אתכם ולהחליפן בשיחות חדשות שיעזרו לכם ליצור את החיים שאתם באמת רוצים (באישי והעסקי) תוך כדי איזון בין רגשות לפעולות ולתוצאות באופן מדויק.

ספר ׳מוח מדויק׳ לעסקים

היכולת להפנים, ליישם ולשכפל שפה חדשה במוח מותנת בהתמדה ומשחק בשטח עם קווי מחשבה מדויקים יותר לעסקים.

בעזרת הספר ׳מוח מדויק׳ יוכל כל עובד ומנהל לדייק, תוך כדי הליכה, את קווי המחשבה שלו בנושאים רבים בחיים העסקים והפרטיים מתוך מטרה לשמור על איזון ותנועה.

מוזמנים להסתכל בספר כמפת תמרורים למוח בעזרתה יוכלו עובדי החברה לדבר באותה השפה, להסתכל לאותם כיוונים ולהבין את האחר.

הספר יקנה תשובות פשוטות עם כלים פרקטיים בשטח לכל שאלה, תקיעות, התמודדות ורצון לשיפור בהתנהלות החברה.

ניתן לרכוש את הספר בכמויות לא מוגבלות, לעובדים וללקוחות.

ספר מצויין כמתנה לחגים, לסוף שנת עבודה, כהוקרה לעובדים, ימי הולדת וכד׳.

מוזמנים להנות ולהניע את העסק שלכם לעתיד מדויק יותר בעזרת הספר ושרותי מוח נוספים לעסקים

שירלי יקרה, הספר שלך הגיע לידיי לפני כשבועיים ושאבתי אותו. חייב להגיד שאני תולעת ספרים וקראתי הרבה בחיי אך הספר הזה הוא הכי תאכלס שפגשתי. המאמרים שלך קצרים ולעיניין. גיליתי הרבה קווי מחשבה חדשים שלא חשבתי עליהם קודם לכן ובעזרת משחקי המוח והתרגילים שהוספת בהם זה בכלל הוסיף.
בשבועיים האחרונים התחלתי ליישם ולפעול על פי הכלים וההכוונה שלך בספר ואני בהחלט רואה תוצאות! גם בזוגי, בניהול העסק שלי, בדרך שאני מדבר עם עצמי במשך היום וכמובן באנרגיה הגבוהה שנהייתה לי. תודה לך סופרת מוכשרת ואהובה 🙂
קראתי את ספרך בנשימה אחת (כמעט) ומאד התרשמתי. נגעת בכל כך הרבה נושאים חשובים והצלחת להנגיש אותם בצורה ברורה, מובנת וקליטה. כל נושא הוא פתח ליצירת שינוי משמעותי בחיים בעזרת יצירת ״מוח מדויק״ במו כוחותינו אנו.
כמה ידע חיוני צברת במהלך השנים מגיל 9 (ואני בטוח שכבר קודם) ועד היום. נהדר! כל הכבוד לך והמשך הצלחה והשפעה חיובית.
woman12-400px
שירלי מהממת, אנרגיות מטורפות. מנתחת ומטפלת בכל מצב ומחשבה בצורה ברורה, יעילה, מדויקת ו...גם מהנה. תודה יקרה שלא ויתרת ולחצת עד שהגעתי ל"תוצאות משרתות'. ממליצה על הסדנה וגם על פגישות תחזוקה אחד על אחד.
סימונה לוי
בלונים-עגול
אחת מפתחות המוח הטובות שיש אם לא הטובה.
נותנת כלים מעשיים, יומיומיים שעוזרים פלאים לחיי היום יום. ממליצה בחום!!!!
ג׳אן בלונים
woman5-400px
מה שמייחד את שירלי זו ההכוונה שנתחיל לעשות לא רק מה שנכון לנו אלא לרדת עמוק יותר ולעשות מה שמדוייק לנו. אם נמשיך לעשות רק מה שנכון לא נפסיק. אם נתחיל יותר לזקק ולדייק אולי לא נעשה שוב עוד מאותו דבר . הדיוק יקדם אותנו. לאחר שעברתי אצל שירלי סדנה אני אומרת ועושה דברים באופן יותר מדויק ולא רק נכון.
רויטל פנקיבסקי
woman1-400px
את שירלי התחלתי לראות כל פעם בקטנה בפייסבוק. התחלתי לקרוא את הפוסטים ולאט לאט התחלתי להבין שהיא היחידה שיכולה להפוך לי את המוח.
כל מפגש איתה טלטל והכניס בי אנרגיות מטורפות במשך יומיים שלושה אחרייץ היא יודעת לגעת בנקודות הנכונות ולהוביל את המוח להיות מדוייק.
אשה מדהימה ואמיתית.
אורלי ישראל
woman7-400px
הלמידה והליווי של שירלי עוזרים לי להגיע למטרות שאני מציבה לעצמי ולטפל בהן תוך כדי תהליך מובנה ששירלי לימדה אותי שמביא אותי לתוצאה הרצויה. ההגעה למטרה ולתוצאה הרצויה משחררת אותי מזלילת אנרגיות שהיו אצלי קודם ועם הציוד החדש שקיבלתי אני משוחררת ופנויה להתעסק בדברים שאני כן מעוניינת לעסוק בהם, מה שמקודם לא התפניתי אליהם .כיף גדול להשתחרר מדברים כובלים וללמוד לצאת מהם ובטח בליווי של שירלי שעושה את זה בחכמה ובאהבה ומובילה אותי בדיוק לאן שביקשתי ממנה לעזור לי להגיע.
רוית בן דוד

רכישת ספר

מחיר 90 ₪

כולל משלוח והקדשה
*ברכישת מספר עותקים מחיר מוזל

להזמנת עותק/ים עד הבית, השאירו את הפרטים הבאים:

מיני קורס במתנה

לקבלת הקורס במתנה, השאירו את הפרטים הבאים:

קבעו שיחת יעוץ ללא עלות

דילוג לתוכן